Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2013, 11:43   #27
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Yzurmir, a ja uważam że powinieneś pilnować własnego nosa i nie wchodzić z buciorami do rekrutacji, wchodząc po drodze Autumm w kompetencje. Jeżeli Lucifer napisał Ci, że MG zaaprobowała jego pomysł (podobnie i w moim przypadku) to musisz mieć sporo wolnego czasu, żeby siedzieć tutaj i pisać długie posty jak to bardzo owe postaci nie pasują do sesji.

Rzecz druga, czepiasz się czegoś o czym nie masz bladego pojęcia. Widzisz hasło "karabinek snajperski" i od razu zamykasz postać w ramach kolesia siedzącego na dachu, który w sesji będzie chował się za szafką i czekał na wystrzelenie tego jednego naboju żeby móc przeładować i jak chybi ma problem.

To teraz ja zadam pytanie, w czym jest lepszy Twój pomysł ochroniarza/najemnika z wielkim, złym karabinem/strzelbą od ochroniarza/snajpera/nożownika? Na moje Twoja postać wpada, wypuszcza serię po drodze strzelając do wszelkiego rodzaju próbek, papierów, pierdół znajdujących się w sali i idzie dalej. Postać Lucifera jest w stanie zrobić to samo po cichu, bez niepotrzebnych zniszczeń, moja posiadając karabinek semi-auto (jakich masa, nawet do karabinów szturmowych możesz doczepić lunetę) też jest w stanie zrobić to ciszej i precyzyjnie niż Twój "HOLA BITCHES" najemnik-ochroniarz.

Podsumowując, zajmij się własnymi sprawami dotyczącymi postaci i wyluzuj.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline