Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2013, 11:44   #28
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Proszę bez flejmów. Nie bronię nikomu wyrażać swojego zdania, ale osobiste podjazdy są najlepszą metodą na to, żeby u mnie NIE zagrać (niezależnie od jakości karty; nie chcę mieć w drużynie kłótni na poziomie gracz-gracz).

Wracając do zagadnienia:

Szczegóły misji są tajemnicą. To, że zarysowałam taki "klimat" przygody, to informacja dla graczy, nie dla postaci. Postacie wiedzą tylko tyle, że zostały zwerbowane przez korporację jako uzupełnienie stanu osobowego w jednym z sektorów przez nią kontrolowanych. I tyle. Standardowa procedura, która nie wzbudza żadnych podejrzeń.

Co do przegiętych czy nie przegiętych postaci. Ja jako MG uważam, że to MG jest dla graczy, a nie odwrotnie. Pewne założenia dla robienia KP już napisałam; nie uważam, że potrzeba czegoś więcej. Z góry mówię "tak" wszystkim postaciom, które zgadzają się ze ŚWIATEM, a niekoniecznie z fabułą (bo tą można zmodyfikować). Co do zasadności rekrutowania asasynów przez korporację, proszę sobie przypomnieć Deus Ex i Adam Jensena

Zgodnie z deklaracjami (kart dostałam tylko 2), jest kilka postaci bojowych. Mam więc (a raczej korporacja ma :P ) możliwość wyboru. Zasada jest taka jak przy ogłoszeniu o pracę: jeśli kandydatów jest wielu, wybiera się najlepszych; jak mało - bierze się tego, co jest.

Miejsc na postacie bojowe jest 1-2 (na 4-5 osoby w drużynie) więc wybrana zostanie najlepsza karta. A wybór będę miała spory

Proszę skupić się na grze, a nie na personalnych uwagach; jeśli ktoś stworzy ciekawą postać, to niezależnie od tego jaką ma profesję, ma szansę zagrać. Aczkolwiek mam pewien deficyt techników

Mam nadzieję, że rozwiałam wszystkie wątpliwości i nie będzie więcej kłótni.

PS I: Lucifer, Yzurmir miał na myśli chyba postać Sieraka, a nie Twoją.
PS II: Yzurmir, na PW pozgłaszało mi się kilka osób, które nie pisały w tym wątku, a mają pomysły na postacie zupełnie nie bojowe. Będzie dobrze
PS III: Takie uwagi proszę najpierw do mnie na gg/pw a nie na forum, okej?
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 30-05-2013 o 11:59.
Autumm jest offline