Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2013, 13:04   #143
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Chodziło mi raczej o ton i formę argumentacji użytych w co poniektórych postach.

Najwyraźniej, po prostu, wiele rzeczy bierzesz bezpośrednio do siebie z tej bardziej szkodliwej strony, jakby oczekując ataku, a szkoda. Myślałem, że jesteś ponad to. Zapewne jesteś, tylko miałeś gorszy dzień pisząc post powyżej, prawda? Dystans, dystans jest ważny.

Jeżeli insynuujesz, że moim celem jest obraza Ciebie, przykro mi, ale muszę Cię rozczarować. Nie chciałoby mi się tracić na to energii - preferuję spędzać czas na rzeczach konstruktywnych i przyjemnych, niż na obrzucaniu błotem. Wiesz, kiedy rzucasz w kogoś błotem, tracisz grunt pod nogami.

Czy ma to coś do rzeczy z sesją? Zapewne tak, ostatecznie, nawiązujesz do sesji, prawda? Ja tylko komentuje formę i ton tych nawiązań. Więc, chłodno rzecz ujmując, nawiązuję do sesji.


""Off-topa"" dość, mam ciekawsze rzeczy do omawiania, tu, sesję.
Pytanko do Mistrza:

Szukałem, szukałem i nie mogłem znaleźć. W którym filmie z serii Planety Małp była ta broń plazmowa? Przejrzałem ostatnio na wpół przytomny ten z 2001 i jakoś nie znalazłem. Pamiętasz może coś z fabuły? Tyle tego było, że już sam nie wiem gdzie szukać, a ja pamiętam właśnie urywkami fabuły..
 
Dhratlach jest offline