Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2013, 18:33   #32
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Zresztą nieważne, grajcie sobie jak chcecie. Mnie ta rekrutacja przestała interesować; nie chcę ryzykować, że będę musiał czytać opisy skomplikowanych akrobacji podejmowanych przez wasze postacie albo czegoś takiego.

widzę postać, której nikt rozsądny nie wziąłby do tej misji, ponieważ specjalizuje się w cichych zabójstwach celów o wysokim statusie i zgodnie z twoim opisem nie ma żadnych zdolności, które wskazywałyby na to, że byłaby preferowanym kandydatem do wysłania..
Bardzo proszę o rozsądek,opanowanie i nie rzucanie fochów. To jakie są postacie zgłoszone, i jakie tworzone, to sprawa graczy. I nikomu nic do tego, nie trzeba zbawiać każdego na siłę, każdy ma swoje ulubione postaci i sposoby grania.

Zaś to, jakie postacie zostaną wybrane do sesji, to odpowiedzialność MG. Jak również fakt, że na razie zgłaszane są pomysły, które nawet po dostaniu się na sesję, przejdą pewną korektę.

Yzurmir, mam więc do Ciebie apel: uwierz w MG. Jeśli uważasz, że wybiorę takie postacie, albo będę chciała sama sobie rozwalić sesję, to ok. Ale jeśli dasz mi szansę, i złożysz podanie, zapewniam Cię, że nie będzie tak źle, jak myślisz.

Na tym temat kończę. Jeśli ktoś będzie dalej go kontynuował, może pożegnać się z szansą na grę - to jest ostatnie ostrzeżenie.

Pozdrawiam

Autumm
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline