Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2013, 08:56   #3
cb
 
cb's Avatar
 
Reputacja: 1 cb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemu
Dzień dobry cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem? Czyli krótki opis postaci którą mam przyjemność grać z wami w tej sesji.

Indianin, Baszar Carlsson lat 28 chyba. Jest od około roku czasu zwiadowcą waszej grupy. Człowiek pustyni pełną gębą. Zna się na tropieniu, pułapkach, skradaniu, maskowaniu, łowiectwie i innych dzikusowskich umiejętnościach. Jeśli chodzi o walkę to nie jest zbyt dobrym strzelcem za to całkiem nieźle wywija swoją maczetą.

Baszar jest dość wylewny jak na Indianina. Bardzo chętnie rozmawia na temat swojej religii. Ponieważ jest jej ostatnim wyznawcą próbuje was też nawracać na łono matki natury. Carlsson zazwyczaj w boju zachowuje zimną krew choć gdy widzi mutanta to fanatyzm w jego oczach potrafi przerazić nawet najtwardszych. Podobnie ma się sprawa z maszynami tylko tu dochodzi jeszcze strach przed opętaniem przez demona. Krótko mówiąc ten pół Arab pół Szwed ma nieźle narąbane pod sufitem być może dlatego czasami budzi się z krzykiem w środku nocy.

Co do nazwy grupy to pasuje mi każda łącznie z Tęczowymi Wojownikami Przyjaźni. Lechu z QRS był pierwszy więc może to?

Do boju ekipo!!
Pozdrawiam
 
cb jest offline