Wątek: Wieża gromów
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2007, 14:51   #56
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Ja? Znam się na miastach? Jedyne co byłem w miastach, to te jarmarki co rok. Ale co się martwisz, przecież znajdziemy i tak - mało to ludzi jest w miastach? Na pewno ktoś będzie wiedział. A ty, Rolandzie, byłeś kiedyś w Mlaths? - Spytał Marvin z pełnymi ustami. Jadł szybko, co pewien czas rozglądając się dokoła.

Tymi strzygulcami i wilkołakami Kurt napędził lekkiego stracha. Coś słyszał kiedyś o tym, że staremu Moltenowi zginęła krowa i parobek i ten sądził, że to sprawka wilkołaków. Wszyscy sądzili, że chłopek po prostu zwiał z krową, ale Molten pokazywał dzieciakom ślady wielkich łap na jego terenie... Marvin nie wiedział, co o tym myśleć.

Może będziemy na zmianę czuwać, żeby nic nas nie zaskoczyło? - spytał Kurta bez typowej dla siebie kpiny w głosie. Teraz ich życie zależy od siebie nawzajem, więc muszą się traktować poważniej.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline