Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2013, 11:07   #37
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Arvelus, jesli dobrze Cię zrozumiałam....

To nie, mechanika nie zostanie zmieniona. Po prostu na czas rekrutacji "zawieszam" konieczność pisania jej, bo a) podobno nie jest zbyt zrozumiała b) mam sporo zgłoszeń, wolę, żeby ludzie skupili się na historii/koncepcji.

Sierak, jeśli ktoś ma ochotę pisać pełną KP, to proszę bardzo. Uproszczona KP to ukłon w stronę graczy, którzy chcą zagrać, a nie mają czasu na tygodniowe dłubanie w karcie.

Jeśli chodzi o zmiany fabularne/mechaniczne, o których wspomniałam, to będą one ustalane już w gronie graczy, którzy dostaną się na sesję. Tak by rozgrywka była w miarę dopasowana do ich preferencji.

PS: Korzystając z okazji, krótkie podsumowanie.

ZGŁOSILI ZAINTERESOWANIE:

Arvelus
Aves
Luphinera
Lucifer - zrezygnował
Sierak - zrezygnował
behemot
Kitsu
Yzurmir
abishai
Iskierka - zrezygnowała
Yseult - zrezygnowała
szyszaka
Revan

KARTY WYSŁALI:

Lucifer - zrezygnował

Luphinera - ok
[Elaine Brighd - chemik o specjalizacji analityk śledczy]

Yseult - zrezygnowała


Kitsu - ok
[Joanna Boil - genetyk, specjalistka od hybryd wodnych]

Aves - do poważnej poprawki

Arvelus - ok
(na razie jest to najlepsza karta, jaką mam - gratulacje!) [Gabriel Bale - ksenobiolog]

behemot - ok [Ecco - specjalista od komputerów i dronów]

szyszaka - ok [Tsuyoshi - nurek głębinowy, specjalista od materiałów wybuchowych/wydobycia]

abishai - ok (czekam na "pełną wersję" karty, ale "demo" jest obiecujące [Jack Madsen - rigger (kierowca/operator pojazdów)]

Yzurmir - ok [Daniel A. Reyes - analityk danych, specjalista ds. zabezpieczeń]

------

Rekrutacja trwa jeszcze 6 dni. Zostaną przyjęte 4 postacie.

Pytania na PW/GG (jest w profilu)

PS II: Jak kogoś nie wymieniłam w liście, proszę dać znać! Ułatwi mi to później podsumowanie rekrutacji i szukanie osób, które mają dosłac karty!

REKRUTACJA JEST NADAL OTWARTA!


A tu sektor Posejdona, w którym będziecie operować...Na razie bez strategicznych punktów ]

 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 06-06-2013 o 15:12.
Autumm jest offline