Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2013, 16:38   #25
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Mój odpis jest na forum już od wczoraj, ale zapomniałem o komentarzach. Odpis do 4 czerwca.

To fajnie, że nikt nie wybrał opcji c. Mam nadzieję, że już niedługo rozgrywka stanie się przez to trochę bardziej emocjonująca.

A i mam pytanko do Was kolejne pytanko. Co do walki. Ujawni ono moje nikłe doświadczenie jako MG, ale co tam.

Jak wolicie odgrywać walki: szczegółowe deklaracje co do ataków, uników, taktyki itd, mój udział jest minimalny (gorzej dla mnie, bo trzeba byłoby uruchomić docka i potyczki trwałyby dłużej), czy bardzo podstawowe deklaracje(walczę, uciekam itp.) i wtedy wykreowanie całego starcia praktycznie należałoby do mnie. Oczywiście może Wasze zalecenie może być gdzieś po środku.
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline