Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-05-2013, 17:12   #165
Allehandra
 
Allehandra's Avatar
 
Reputacja: 1 Allehandra jest na bardzo dobrej drodzeAllehandra jest na bardzo dobrej drodzeAllehandra jest na bardzo dobrej drodzeAllehandra jest na bardzo dobrej drodzeAllehandra jest na bardzo dobrej drodzeAllehandra jest na bardzo dobrej drodzeAllehandra jest na bardzo dobrej drodzeAllehandra jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Buka
Od tygodnia, dwóch, mam jakieś problemy z netem... wydaje mi się, że podłączyli nowego sąsiada, i przez to niemal codziennie na pewien czas nagle bum i nie mam połączenia... nie wiem co jest grane, dzwoniłam tu i tam, pytałam, bla bla...
Witch Advisor:
Jak masz router to np. inSSIDerem sprawdź czy na kanale na jakim masz router ustawiony nie ma za dużego tłoku, i jak jest po poróbować inne kanały. U mnie samej nie pomogła mi zmiana na żaden inny kanał, pociągnęłam kabel i mam spokój z tym co mówisz. Albo wykosztować się na rojter 5 GHz.
 
__________________
"Dzika, pierwotna natura niesie wezełki z leczniczymi ziołami; niesie wszystko, czym kobieta powinna być, co powinna wiedzieć. Niesie lekarstwo na wszystko. Niesie opowieści, sny, słowa i pieśni, znaki i symbole."
Allehandra jest offline