Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2013, 21:48   #39
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Żeby nie zaśmiecać wątku, materiały o świecie zostały przeniesione tutaj.

Mam też pomysł, ze względu na to że mam od was sporo pytań o świat, a zamierzam przed końcem rekrutacji "popełnić" jeszcze 1-2 arty: jeśli macie propozycje, o czym chcielibyście się dowiedzieć przed rozpoczęciem rozgrywki, to dajcie znać. Mogą to być wszelkie zagadnienia związane z Posejdonem: geografia, socjologia, miasta, tubylcy, seks i prażone orzeszki, kultura etc. ;p - a ja napisze na ten temat wyjaśnienie.

Odpowiedzi pojawią się w wątku "[Materiały]"

PS: Tytuł "najlepszej karty, jaką otrzymałam" wędruje do Arvelusa. Zupełnie zasłużenie (choć karta Kitsu nadal jest bardzo dobra). Wielkie dzięki za takie ciekawe postacie !
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 02-06-2013 o 15:15.
Autumm jest offline