Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-06-2013, 22:55   #46
aveArivald
 
aveArivald's Avatar
 
Reputacja: 1 aveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie cośaveArivald ma w sobie coś
Ja przepraszam tak w ogóle, że nic nie napisałem w drugiej kolejce a i w obecnej póki co nic nie wyprodukowałem... Miałem trochę nauki na uczelnie i w sumie to byłem przekonany, że w końcu znajdę czas by coś napisać ale ostatecznie zapominałem albo z braku weny brałem się za coś innego. Mea Maxima Culpa. Teraz zbliża się sesja i czasu będzie coraz mniej, ale nie skreślajcie mnie, postaram się napisać raz albo dwa coś krótszego... Mam trochę z tym problem bo jeszcze w żadnej sesji bez aktywnego udziału na DOCu nie uczestniczyłem (łatwiej w grupie tworzyć dłuższe wypowiedzi, opisy itp. tekst po prostu) a pisanie posta na zasadzie "byleby był" nie jest w moim stylu. Sorry, w sumie powinienem był cokolwiek napisać w komentarzach ale odkładałem to na ostatni moment i... zapomniałem :P

EDIT: Coś utworzyłem i odtąd postaram się być (mimo uczelnianej sesji) na bieżąco.
 
__________________
Wieża Czterech Wichrów - O tym co w puszczy piszczy.

Ostatnio edytowane przez aveArivald : 03-06-2013 o 01:17.
aveArivald jest offline