Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2013, 09:52   #89
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Nie świnia tylko MG Chociaż to czasami jedno i to samo, czyż nie A tak na serio Nasty w takich sytuacjach warto ugryźć się w język bo bez trudu można to potraktować jako punkt łamania regulaminu dotyczącego e-etykiety - czyż nie, Opiekunko działu - jak tak można! Skasowanie nastąpiło po zwyczajowej godzinie, kiedy siadam do pisania posta (godzina 20:30). Nie widziałem, czy jeszcze swojego wrzucisz.

Nie ważne. Temat uznajemy za niebyły, a jako, że to warsztaty, to Twój dość nieodpowiedni komentarz potraktujemy jako element właśnie warsztatowy, jak nie powinno zachowywać się w komentarzach

Post jet.

Czas dla was do 9 czerwca 2013r do godziny 20:30.

Ustalenia na GG docku lub PW.

Zwróćcie proszę uwagę, że wasze grupy odeszły od wyznaczonych przez kapitana zadań. Nie wiem, czy to przeoczenie, czy świadome decyzje Was, jako graczy. Jeśli to drugie - jestem jak najbardziej za Taka inwencja jest bardzo dobrze widziana.

Całkiem dobrze, wręcz bardzo dobrze opanowaliście GG docki. Grupy 3-osobowe świetnie sobie radzą w zespołowym graniu. Teraz nadejdzie kolej naszych panów, którzy zostali na SPACE DRAGONIE II. Teraz Wy poćwiczycie współpracę.

W sytuacji, w której nie ma jasno określonych planów w drużynie, zachęcam Was zawsze do wykorzystania Google Docka, jako narzędzia inicjującego wydarzenia w sesji. Pozwoli to uniknąć "jałowej kolejki", która niekiedy zdarza się nawet w najszybszej grze i wynika z "korekty czasu". Tak właśnie teraz uczyniłem.
 
Armiel jest offline