Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2013, 18:36   #148
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Oto dotrwaliśmy do końca sesji... chciałem rozciągnąć akcję , ale znów twój szaleńczy motyw z samo-ostrzałem

Co teraz:

Pierwsze primo- nietypowo ty piszesz ostatni zamykający sesję , wielkim napisem koniec , post. Czysta podróż do wnętrza Alana. Sen, majaki, introspekcja a może mistyczne przeżycie krańcowe... zależy od ciebie. Lekki podsunąłem ci motyw z ciepłymi uczuciami w jego chłodnym życiu. Chodzi o to byś podsumował na ile możesz, wycisnął ile się da z postaci Castora. Pamiętaj całość posta ma charakter przeżyć wewnętrznych. Nie masz już kontaktu z światem umierającego krążownika korsarzy. Fin.

Po drugie primo- zakończenie jest twoje i co dalej? Jestem otwarty na dalszą grę, i wszystko zależy od ciebie czy masz chęć na grę Castorem. Ending jest w twoich rękach, i ma charakter jak najbardziej otwarty. Chyba , że chcesz naprawdę opisać ostatnie uczucie przed śmiercią i go zabić.

Trzy- koniec może jest nietypowy, ale nie traktuj go lekko. Jeśli nie zabijesz Alana, będę patrzył na niego w drugim epizodzie właśnie przez ten ostatni post. Nie dawno mówiłem, że myślę nad dłuższą przerwą w FLYING , ale teraz naprawdę wszystko mi się ładnie ułożyło i dla organizacji zaczniemy drugą cześć przygody na twoje zawołanie- ja już stoję na linii startu.

Cztery- Jeśli kontynuujemy odyseję Castora, będę zaszczyczony zobaczyć konspekt i podsumowanie naszej gry Konspekt niech wybiegnie w przyszłość i określi twoje zachcianki co do dalszego losu (oprócz PROLUGU ep.II, bo ten będzie pod moją reżyserią) i typu przygód, gry , wszystkiego. Tylko uzasadnij bogato to posłucham Podsumowanie nie jest tak konieczne, ale miło zobaczyć grę z twojej perspektywy Prześlij mi to na maila , bo chciałbym do tego wracać w ramach współpracy (pinn600@gmail.com).
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 02-06-2013 o 19:05.
Pinn jest offline