Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2013, 14:31   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Noraku Zobacz post
czy istnieje możliwość podesłania karty później?

Raczej nie. Ponieważ:
- Dziś mamy 03 czerwca, do końca rekrutacji są dwa tygodnie... a Karta Postaci dla początkujących graczy nie jest bardzo obszerna;
- Postacie graczy są wpasowane w lokalną strukturę świata i to kim są musi być ustalone przed sesją.

Jeżeli graczy byłoby mniej niż miejsc mógłbym rozważyć przyjęcie wstępnej KP (charakter + avatar), a po rozpoczęciu sesji uzupełnić dane. Jednak w chwili obecnej nie chcę budzić takich nadziei.


W KP najważniejszym punktem jest rys psychologiczny postaci i jej cele. Historię można wpisać nawet w punktach, czy równoważnikach zdań, ważne, aby wskazać najważniejsze wydarzenia, te które na postać miały wpływ. A awatar też nie powinien zająć specjalni wiele czasu...



Chyba właśnie zapomniałem wspomnieć, ze nieodłącznym elementem karty jest awatar (chcę uniknąć sytuacji, kiedy awatar pojawia się po miesiącach grania - "bo jakoś nie było czasu poszukać")...
 
Aschaar jest offline