Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2013, 19:59   #408
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Akcja zakończyła się sukcesem i nie rozbijałem jej na mniejsze segmenty. Pomysł Gob1ina spodobał mi się na tyle, że postanowiłem to nagrodzić takim praktycznie bezwarunkowym sukcesem.

Co do obecnej sytuacji, to przeszliśmy kawałek dalej i teraz macie chwilę wolnego czasu dla siebie. No może nie do końca, bo jest akcja ze znajomym Spocka. Treść listu wysyłam na PW do Gob1ina.

Możecie, więc planować, naradzać się itp. itd. Jakbyście tego nie chcieli, to napiszcie po prostu, że siedzicie i czekacie na wytyczne od Spike’a.

Co do ciebie Brilchan, to jak widać nie dokonałeś zbyt trafnego wyboru. Masz w sumie dwa wyjścia, albo spróbować chwycić dłoń wystająca ze ściany, albo lecieć dalej bezwładnie w dół.
Plus ewentualnie, jakiś swój kreatywny, zaskakujący mnie ruch.
Jeżeli decydujesz się złapać dłoń, to na końcu rzuć 1k10.
W razie pytań piszcie.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline