Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2013, 16:08   #1
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
[Komentarze] - Uprowadzeni

Witam wszystkich!
Zaczynamy naszą przygodę z Ravenloftem. Jak wspominałem w rekrutacji, świata znać nie trzeba, gdyż będziecie go poznawać w trakcie sesji.
Dla tych, którzy mają pojęcie o settingu krótka informacja, że domena w której ma miejsca akcja jest mojego autorstwa. Jest to mała wyspa położona, gdzieś na Morzu Zmierzchów (takie moje tłumaczenie, w org. The Nocturnal Sea).
Sesja wiąże się poprzez postać elfa Lanthisa z dwoma poprzednimi moim przygodami w Ravenlofcie, prowadzonymi na LI, ale nie ma konieczności zapoznawać się z ich przebiegiem. Być może pojawią się inne postacie z tamtych sesji, ale to zależeć będzie już od waszych działań i decyzji, jakie podejmiecie.

W pierwszym poście macie opis waszej morskiej podróży na wyspę Lanthisa. Trwała ona kilkanaście dni, więc jest czas już na tym etapie zagadać, czy to między sobą, czy z innymi więźniami.
Nie ma oczywiście takiej konieczności, ale można.
Potem mamy lądowanie na wyspie i podział na grupy. Zostaliście podzieleni (jako BG) na dwie grupy. Obie są przydzielone do kopalni, ale macie troszkę inne towarzystwo.
W pierwszym poście tradycyjnie, czyli przedstawienie postaci, zawiązanie relacji z innymi graczami lub NPC-ami.

Tutaj oczywiście pojawia się sprawa doca. Jak pisałem w rekrutacji jego obecność jest opcjonalna i zależy od waszej decyzji. Mi to nie robi specjalnej różnicy, jak będzie przeprowadzać dialogi, więc się dostosuje.
Nie chcę tylko, aby rozmowy, narady i rozgrywki w docu opóźniały sesję.

Tak, jak się umawialiśmy minimum to jeden post na tydzień.

Dziś wieczorem wrzucę mapkę oraz kilka opisów pomocnych w zapoznaniu się z najważniejszymi NPC-ami.

To by było na tyle. W razie pytań proszę pisać.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline