Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2013, 01:33   #34
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
I tak zamierząłem ograniczyć docowanie. Możecie sobie między soba tworzyć rzecz jasna rozmowy, jak będe potrzebny to tez czasem zajrze, ale generalnie bardoz on zatrzymuje akcje gdy jest naduzywany a rozmowy ciągną się w nieskończoność. mam nadzieje że większość kewstii została juz omówiona, a mniejszość da się zrobić po prostu w postach - gracze/mg

Mój post jest w połowie gotowy, własciwie dużo mi nie zajmie gdy skończe sprawe z taryf , zakłądając że dziewczyny pomoga mi z przeróbką zdjęć.

By the way, prosze kazdeog o wysłanie mi krótkiej informacji na gg, z podaniem kto pisze. cześć z was juz mam w kontaktach, ale cześc nie i jedyny sposób na to by w "gg litle" dodac kogoś do znajomych i móc z nim pisac, to jest jak odezwie się do mnie pierwszy, Głupi program, ale lepszy od zwykłego gg na którym nie widziałem żadnych kontaktów bo się coś w programie zwiesiło lub zwirusowało .

pozdrawiam

mój post zakońćzy się porankiem, więc jeśli ktoś chce jeszcze coś zrobić w nocy - to najlpiej niech mi śle deklaracje na pw , lub gg lub w docu, jeszcze pewnie tam zajrze przed wrzuceniem posta.

PS pisząc o zasięgu dalekim łuku - miałem na mysli 64 metry , o ile czegoś nie pomieszałem to to jest zasięg podręcznikowy ( nie pisałem o zasięgu maksymalnym) - o ile rzecz jasna się nie pomyliłem to raz. Dwa może taką długoś ma może nie ma. możecie sobie spróbowac przliczyć - w zalezności od tego czy cielsko ma wielkość 20 metrwów, 10 czy 15, a amcki razy 4, może razy 5 ???

Nikt z wody do tej pory stwora nie wyciągnął, macek mu nie naprostował i nie odmierzył krokami aby stwierdzić jaki ma zasięg. tak więc póki co możecie się jedynie domyślać, przypuszczać, strzelać , dywagować ... a dowiecie się najpewniej wówczas gdy będziecie już w zasięgu stwora :P
 
Eliasz jest offline