Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2013, 21:44   #74
Darth
 
Darth's Avatar
 
Reputacja: 1 Darth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłośćDarth ma wspaniałą przyszłość
Okej, to po kolei.

Cytat:
- w założeniach OP Nie ejst to zwykła woda lecz tylko woda morska. Zmieniając negatyw na zwykłą wodę przejdzie bez problemu. (pamiętajmy o deszczu i rzeczkach, ślinę odpuśćmy).
Proponowałbym bez deszczu. Czynienie postaci bezużyteczną z powodu warunków atmosferycznych nie wydaje się uczciwe

Cytat:
- Tak vegapunk, takiej odpowiedzi się spodziewałem. W takim raie osłabienie wynika z nienaturalności owocu i wpływu przejścia przez portal. (nawet jak by był naturalny efekt był by ten sam)
Miałem coś takiego zaproponować, więc dobrze.

Cytat:
A i coś od czego w końcu odbiegliśmy KP Darth.
Magma i niematerialność logii odpada. Chyba że przyjmiesz poprawki czyli bazalt, fizyczność i wodę. (dziwnie brzmi ale wiadomo o co chodzi)
Okej, kontrpropozycja. Brak niematerialności i magmy, z możliwym przywróceniem obu w późniejszym terminie. Bazalt, ale pokryty obsydianem (głównie z powodów estetycznych). Wrażliwość na wodę, ale nie na deszcz (Czyli ataki wodą i duże zbiorniki przechodzą, ale nie przegram bo ktoś rzuci we mnie balonem z wodą).
 
__________________
Najczęstszy ludzki błąd - nie przewidzieć burzy w piękny czas.
Niccolo Machiavelli
Darth jest offline