Wątek: Moje własne M4
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2013, 07:32   #1
cb
 
cb's Avatar
 
Reputacja: 1 cb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemucb to imię znane każdemu
Moje własne M4

Kredyty hipoteczne z obniżoną prowizją i dotacjami rządowymi!!! Przejdź na swoje już d...!!!
To hasło widniało na rozpadającym się billboardzie tuż przy wjeździe do miasta w którym mieszkał James. Wpatrywał się w nie jakby szukając rozwiązania. Kiedyś to był dużo prostsze westchnął w duchu. Parę lat temu zapytany ojciec opowiedział mu, że przed wojną wystarczyło pójść do banku pokazać parę papierków i otrzymywałeś pieniądze za które kupowałeś dom czy mieszkanie. Teraz zaś, ech szkoda gadać. Znajdź dobrą lokalizację, zgromadź materiały, znajdź kogoś kto ci powie jak ten cały dom zbudować. Kupa problemów i kombinacji. No oczywiście można też zasiedlić jakąś w miarę zachowaną ruinę tylko, że te co ciekawsze są już zajęte.

Witam,
Moi drodzy jak sobie wyobrażacie rozwiązanie takiego problemu w postapo? Załóżmy przez chwilę, że wasz bohater/bohaterka nie zdecydował się na żywot wiecznego tułacza lub z niego zrezygnował/a. Nie chce też wiecznie żyć z rodzicami. Jak to większość z nas na starcie nie ma zbyt wiele ale ma zawód, głowę nie od parady i trochę gambli. Co z tym zrobi? W jaki sposób zorganizuje sobie życie we własnym M? Lokalizacja, wielkość dowolne byleby miało to sens. Wrzućcie też proszę trochę szczegółów o postaci: co w życiu robi, jak je planuje, dlaczego zdecydowała się na odbudowę domu lub życie w jaskini? Jednym słowem proponuję wam takie myślowe mini simsy. Wydaje mi się to być ciekawą odskocznią od sesji drogi jakie zazwyczaj toczymy. Być może tchnie też trochę nowego ducha w przyszłe sesje, podda komuś pomysł na ciekawą lokację.
Zapraszam do zabawy. Wierzę w waszą kreatywność którą nie raz już mogłem na tym forum zobaczyć.
 
cb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem