Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2013, 19:18   #5
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Rozwój będzie. W pierwszej przygodzie nawet do 3 poziomu (cała kampania pewnie pozwoli rozwinąć postać na... 9 poziom? Ewentualnie jeden wyżej-niżej, w zależności od waszych poczynań)!
Jeszcze nie mam pojęcia jak to rozwiążę. Niezbyt się znam na dawaniu doświadczenia - i musiałbym rozpisać doświadczenie dla całej kampanii, jeśli chciałbym dawać wam "XPeki" za questy
Nie wiem czy to bardziej nie będzie podnoszenie poziomu w odpowiednich momentach przygody, kiedy uznam, że zasłużyliście

Sceneria - dno morskie to raczej w sesji Autumm, a nie mojej Będzie las, będzie parę wsi, dwa większe miasta, góry. Chyba tyle

Arvelus: Tak, te z podręczników wydanych po polsku :P Sorry, ale kompletnie nie orientuję się w klasach z angielskich dodatków (Tome of Battle, seria Complete to dla mnie czarna magia) i nie czuję się na siłach, by pozwolić komuś na granie czymś takim :/

Prawie dowolna, która pochodzi z okolic Vast Jeśli bardzo chcesz możesz być chowańcem jednego z graczy (który oczywiście będzie magiem, czy coś w tym stylu), ale to dopiero wtedy, jeśli będę miał czwórkę normalnych postaci - trudno uznać tego milusiego... yyy... szczurka za pełnoprawną postać :/
 

Ostatnio edytowane przez Wnerwik : 06-06-2013 o 19:24.
Wnerwik jest offline