Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2007, 21:48   #6
Huor
 
Reputacja: 1 Huor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumnyHuor ma z czego być dumny
Całą moją kartę postaci, wraz z opisem zewnętrznym jak i charakteru znajdziesz w temacie rekrutacji do tej sesji

Jeżeli uważacie mnie za członka swojej, niewielkiej drużyny, chciałbym coś zaproponować...
Można przecież spojrzeć co będzie dalej, droga przez las nie jest chyba zawiła. Las nie wydaje się być na tyle gęsty.. Jeżeli napotkamy problem, wtedy można zawrócić, ale nie nalegam...

Huor odszedł na krok od nowo poznanych towarzyszy i spojrzał w dal gościńca...

@up
fajny av

@edit
Po sugestii MG dodam tutaj opis swojej postaci, może w następnym poście... jak napiszę wypracowanie, zrobię lekcje, nauczę się na 3 sprawdziany, nie będzie jeszcze godziny 1 nad ranem, to będzie o.k.

@edit 2...
1. Z tym avatarem to było dosłowne znaczenie wypowiedzi.. to był komplement po prostu mi się podoba.

2. Jestem przystojny, oczywiście, mam muskularną budowę ciała. Reszta później :P

@edit 3
Tak btw... czy wygląd jest taki ważny?
Jeżeli miałym ocenić Huora w skali 1-6? Hmm... 4+ albo 5--... Huor jest mnichem. Większość swojego czasu spędza na treningach oraz medytacji. Nie ma czasu na pielęgnacje urody, w przeciwieństwie do np. Bardów (bez urazy).
A może, szanowna Pani zaszczyciłaby nas i opisała swój wygląd, oraz oceniła go w skali 1-10?

@edit 4.
Ja idę się uczyć :P Podaj mi na PRV swoje GG proszę. Będzie łatwiejszy, szybszy kontakt.
A tak co do tego 11... możesz liczyć na zainteresowanie ze strony Huora...
 
__________________
Est autem fides credere quod nondum vides; cuius fidei merces est videre quod credis

A fructibus eorum cognoscetis eos
Huor jest offline