Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2013, 23:40   #35
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
No post poszedł. Punkciory wstępnie przyznane, kolejne za czas niedługi

Prosze w swoich postach ( czas do środy ) określić co wasze postacie robią/ zamierzają robic do południa - a właściwie gdzies tak do godziny 11 w której to Tupik planuje zebrać ekipę, podpisać z wami umowy i wysłać na bagna wraz z łowcami w celu odszukania wspomnianych serc.

Cięzko mi było jednak zrobić to założenie, mając w świadomości że możecie na różny sposób na sny zareagować, więc póki co czekam an deklaracje. Podejrzewam, że z pewnymi rzeczami może się nie obejsc bez doca - więc jak ktos będzie chciał to proszę bardzo, tylko prosze dac mi znać . Po wyjściu na bagna, z uwagi na ograniczoną ilość BN-ów, myślę że doc potrzebny juz nie bedzie , przynajmniej w interakcji gracz-mg.

Aaa i jeszcze jedna kwestia, ograniczam używanie punktów PS - do jednego przerzutu danej cechy. Można używać PS-ów, jesli kto ma więcej, do przerzucania innych wyrzutów, jednak nie będzie możliwości turlania " do skutku" - tylko jeden przerzut, i to tez nie zawsze - kwestie takie jak PO z koszmarów były bez możliwości przerzutu. Wasz szczęście nie ma wpływu na to czy was koszmar wystraszył czy tez nie. Prawdopodobnie wszelkie rzuty na strach będą pozbawione możliwości przerzutu, ale to już wyjdzie w praniu, zobaczymy.

pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 06-06-2013 o 23:45.
Eliasz jest offline