Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2013, 00:55   #27
goorn
 
goorn's Avatar
 
Reputacja: 1 goorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znanygoorn wkrótce będzie znany
Szpetny i Desire lądują na karnym jeżyku za niedotrzymanie terminu.
W związku z tym musimy pokombinować. Nie mogę Wam odpowiedzieć, więc namieszamy
Kolega Chris zgodził się na pomoc i z Wam chętnie poscenkuje. Być może dołączy się do nas też później, już jako gracz na normalnych zasadach.

MS - jeśli zamierzasz podjąć interakcje z nieprzytomnym mężczyzną, to zacznij na docku. Jak skończycie scenkować z Ciziem, to prosiłbym o posta.

Rock - jeśli zamierzasz zwrócić uwagę na słupy, to znajdziesz tam kilka ciekawych osobistości. W takim wypadku dock->scenka z Ciziem->post

Rhaina i Piszący - z Wam jest mały problem, bo jako jedyni dotrzymaliście terminu :P Myślę, że po prostu pociągniemy scenę do przodu bez mojego posta. Jeśli macie taki zamiar, to budźcie smutasa i scenkujcie sobie w docku, a później niech któreś z Was wrzuci posta.

Generalnie wracam pewnie jakoś w połowie lipca, więc radzę uprzejmie wybrać interakcje Czasu mnóstwo, możecie sobie podialogować ile dusza zapragnie. Chris to kontaktowa bestia, w kilku sesjach sobie razem czas spędzaliśmy, także myślę, że będziecie dobrze współpracować

Bawcie się dobrze i trzymajcie się ciepło, cześć :P
 
goorn jest offline