Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2013, 10:54   #1
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
[Komentarze] Pająk z Cormanthoru I - Zielony Szaman

Witam wszystkich graczy w sesji Mam nadzieję, że będziecie dobrze się bawili i że uda mi się doprowadzić tę przygodę do końca.

Czas odpisów to jeden dzień, ale chciałbym jeszcze dzisiaj wrzucić posta, więc wiecie...

W pierwszym poście chciałbym byście opisali nieco swoje postacie. Może być też co nieco o ich historii - wszak jesteście paczką przyjaciół i dobrze się znacie, prawda?

Dialogi piszemy kursywą, nie wrzucamy zbyt wiele obrazków. Avatary o szerokości 200, sami sobie wstawcie. Te, które mi wysyłaliście są ok - żadna manga czy zdjęcia - bardzo mi się podobają.
Co sądzicie o tym, by pogrubiać imiona postaci? Mogłoby być to przydatne, ale czasem wygląda nieestetycznie jak się tych imion zbierze cała gromada
 
Wnerwik jest offline