Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2013, 17:33   #11
Sniei
 
Sniei's Avatar
 
Reputacja: 1 Sniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znany
Z niecierpliwością wyczekuję Chyba zacznę pisać już jakieś dodatkowe scenariusze do przygody bo nie mogę już znieść nieaktywności Mam tyle pomysłów! Oczywiście wszystko co się już wydarzyło w innych powieściach lub z czym jeszcze się nie spotkaliście może się wydarzyć Zabijanie smoków? Przemiana w licha? Może wampira? Przejęcie władzy nad królestwem? Mam szeroko rozwiniętą wyobraźnię i jestem w stanie sprawić tak aby rozgrywka nie ucierpiała na tym! Chciałbym, żeby wasze biografie nie były jedynie pretekstem do wejścia w grę i po to aby mieć co opowiadać innym graczom. Specjalnie myślę nad wieloma różnymi scenariuszami! Od waszych biografii zależy wiele, praktycznie wszystko! To nie tylko informacja skąd pochodzicie. Od tego zależy gdzie się znajdujecie, kim jesteście, jakie macie znajomości, jakie umiejętności oraz przede wszystkim jakiego rodzaju rozgrywkę rozpoczniecie. Jeśli wasza postać okaże się być książątkiem to będziecie musieli udowodnić ojcu, że jesteście w stanie poprowadzić królestwo, będą elementy strategii. Jeśli złodziejem to wiele dramatu, zdrad i intryg. Czarodzieje, zależnie od miejsca nauki (np. czarodzieje Thay), również będą mieli różne wydarzenia (w przypadku Thay, morderstwa, intrygi itp.) i przygody, głównie "dotknięcie nieznanego" czyli spotkania z istotami pozaziemskimi, magia, odkrycia!

Przewiduję, iż sprawimy, że ten świat będzie dla nas bardzo realny. Chciałbym abyśmy rzeczywiście w nim zagościli. Co za tym idzie poświęcę temu przedsięwzięciu przynajmniej kilka miesięcy chyba, że gracze będą chcieli wcześniej zakończyć.

Możemy stworzyć wiele epickich przygód, których bohaterowie z większości książek FR będą mogli nam pozazdrościć

Dlatego przyłóżcie się do swoich KP a szczególnie biografii, bo od tego wszystko zależy. Im mniej informacji w niej podacie tym więcej będę musiał sam wymyślić i tym mniej będzie to coś co chcecie.

Pozdrawiam,
-Sniei
(Wojtek)

P.S.: Mam wiele pomysłów aby połączyć później drużynę więc o to się nie martwcie. Poza tym, nie wszyscy musicie być razem. Każdy będzie działał na swój sposób a czy złączycie siły i staniecie razem przeciwko złu? To pozostawiam wam do przemyślenia (nie zapominajcie, że jest możliwość aby gracz stał się antagonistą (maks 2 na 6 graczy), wtedy wynik przygody nie będzie taki przewidywalny a walka już nie z "bossem", będzie bardziej realistycznie, i przeciwnik sam będzie miał ciekawą historię do opowiedzenia, nie będzie również gdzieś siedział w jakimś zamku z założonymi rękami czekając na bohaterów aby go zabili... )

P.S.2.: No to razem będzie was czwórka Jeszcze mamy miejsce na dwóch graczy ale wstępnie możemy już zaczynać (jeśli się nikt nie pojawi do 20 czerwca oczywiście). Oczekuję KP i wiadomości z pytaniami (nie chciałbym już zaśmiecać tego forum, chyba, że macie pytania na których inni również będą mogli skorzystać)).
 
__________________
Jakość, nie prędkość.

Ostatnio edytowane przez Sniei : 12-06-2013 o 06:06.
Sniei jest offline