Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2013, 11:12   #19
Mendorian
 
Mendorian's Avatar
 
Reputacja: 1 Mendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodzeMendorian jest na bardzo dobrej drodze
Anonim, nie odczujecie... powód? Miałem wtedy przez kilka miesięcy popsuty komputer, zaraz po powrocie z pytaniem czy chcą kontynuować graczy nie było. A postów jest 350 żeby mieć więcej czasu na przedstawienie wam tego co przyszykowałem... proszę nie sugerować się poprzednią sesją w której nie zawiniłem ja jako MG tylko mój komputer (aktualnie mam nowy więc jest w porządku i przysłuży się przez klika lat)

A co do pytań, przepraszam... po prostu ominąłem bo dużo PW'ek dostawałem ostatnimi czasy.

Kolejne.. nie będzie większej ilości graczy bo wtedy sesja będzie trwała o niebo krócej, bądź będzie trzeba zwiększyć ilość postów.
 

Ostatnio edytowane przez Mendorian : 09-06-2013 o 11:17.
Mendorian jest offline