Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2013, 15:09   #384
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Spotykają się dwaj mistrzowie gry.
Mg1: Hejjjj i jak leci? U nas mamy najazd orków i goblinów na wieś.
Mg2; Klasycznie!
Mg1; A u ciebie?
Mg2; U mnie ten drow, który zamienia się w tygrysa, zamienił się w kamień, a elfka która jest wilkiem przekonała psa łowcy żeby walczył po jej stronie i chciała przywiązać do niego siekierę, żeby zwiększyć jego atak...

Kiti;
Udało ci się uspokoić zmęczonego psa, przez moment unikając jego ataków i okazując sygnały „poddaję się”. Zdyszany pies przez moment analizował sytuację. Został sam w lesie, z wilkiem. Okazałaś, że uznajesz jego zwycięstwo, co uspokoiło go i zniechęciło do dalszego ataku. Przez moment rozmawialiście jak zwierzę ze zwierzęciem, jak elf z psem, jak ummm...? Zdawało się, że pies dał się przekonać, że jest Taki Jak Ty, i powinien wspomóc Stado. Jego dawny właściciel nie żył, a pies potrzebował Stada. Udało ci się przekonać go, aby podążał za tobą i pomógł odpędzić ludzi od Samca Alfa. Kiedy dotarłaś na miejsce, nie było już ludzi ani figury z kamienia. Przeszukałaś szybko trupy maga i łowcy. Podarłaś skórzaną kamizelkę łowcy, robiąc z niej prowizoryczną narzutę-zbroję dla psa towarzysza. Pies był zdumiony całą akcją ale twoje klerycze umiejętności perswazji przekonały go, aby uległ twoim sugestiom i ubrał „zbroję”. Znalazłaś przy łowcy wnyki, takie zatrzaskowe coś, co zatrzaskuje się paskudnie i robi niemiłe rzeczy. Wpadłaś na pomysł, żeby wykorzystać je jako broń i... przywiązałaś je do grzbietu psa, tak, aby mogły zatrzasnąć się na wymierzonej w psa broni lub czyjejś ręce. Znalazłaś też w lesie czaszkę jelenia i zrobiłaś z niej prowizoryczny hełm dla psa...
Griffon-puppy-dog-chihuahua by =Spottedfire-cat on deviantART

Pies latał teraz w zbroi, z czaszką i rogami na głowie oraz sidłami na grzbiecie. Idealnie.
Ruszyliście śladem ludzi.
Black Dog by ~WarNick on deviantART
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline