Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2013, 21:27   #96
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Słuchajcie moi mili - mam połowę postów w wyznaczonym terminie.

Całkiem nieźle, ale wolałbym komplet.

Daję spóźnialskim czas do jutra do wieczora, tak do 19:00. Mój post jutro około 21:00 z tego powodu.

Na razie bez ostrzeżenia. Ale zazwyczaj spóźnialskim graczom, którzy nie przestrzegają terminów MG daje ostrzeżenie.

Dla mnie osobiście terminy są bardzo ważne, bo wpływają na mój grafik pracy - zarówno tej związanej z pisaniem postów na LI, jak i zwyczajnych zajęć wieczornych. Dla niewtajemniczonych - współprowadzę Fundację wspierającą osoby niepełnosprawne (między innymi i czasami wieczorami poświęcam czas na pracę typu dokumentacja, projekty itp.) oraz niekiedy muszę robić pracę z tej, w której mi płacą (zazwyczaj 8h wystarczy by ogarnąć tematy, ale niekiedy nie i wtedy pracuję po godzinach - tak jest w tym tygodniu).

Więc, mając to na uwadze, proszę przestrzegać nie tylko daty ale i podanej godziny. Bo określa ona moje możliwości pisania na LI. Przekroczenie terminu czy godzin strasznie rozwala mi "grafik", zmusza do przesuwania innych sesji - a tego bardzo, ale to bardzo, nie lubię.
 
Armiel jest offline