Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2013, 21:45   #17
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
Że też tak rzadko przeglądam dział rekrutacji, zauważyłabym wcześniej i już brała się za postać... no cóż, spróbuję wysmażyć kartę do tej dwudziestej jedenastego dnia szóstego miesiąca roku bieżącego. Mogę ją wysłać na PW?

I mały offtop: czy pan Richard Heldson zamierza coś w tej i w przedostatniej kolejce zrobić w naszym pięknym słonecznym florydzkim mieście Tallahassee (chociaż słońca nie widać, bo jest noc)? Koniec offtopu.

Jak się wyrobię z kartą i o ile się dostanę, będę się cieszyć, że ktoś komuś będzie nie dawać żyć, jak ten drugi ktoś nie będzie się spieszył z odpisem, jeśli rozumiecie, o co chodzi Biorę się za robienie postaci!
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.

Ostatnio edytowane przez Irregular : 09-06-2013 o 22:02.
Irregular jest offline