Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2013, 22:03   #386
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Próba przestraszenia ludzi i udawania całego stada była dobrym pomysłem. Niestety, jednocześnie narobiliście hałasu i nici z ataku z zaskoczenia. Mężczyźni natychmiast puścili targaną figurę drowa i nerwowo kręcili się w kółko, wymachując przed sobą pochodniami.

Shadow Deer bows by *pookyns-5 on deviantART

- Boże święty, co to jest?! Co to za stwór?!
- I znowu ten wilk!!! To jakieś demony!!!
Ludzie wpadli w panikę ale zaniechali ucieczki, prawdopodobnie dlatego, że nogi się im trzęsły. Ucieczka na oślep w las nocą wydawała się gorszym pomysłem niż stanie w miejscu przy kompanie i wymachiwanie pochodnią oraz bronią. Liczyli na to, że wilki, jak to wilki, być może ustąpią na widok ognia i zbrojnego oporu.

Zaatakowaliście. Pomysł z sidłami okazała się strzałem w dziesiątkę. Czy raczej kolano drwala. Pies rzucił się na niego, mężczyzna odskoczył, a gdy pies próbował ugryźć z nogę, drwal sam napatoczył się zbyt blisko sideł, które zatrzasnęły się na jego kolanie.

Jako kleryk nie stworzony do bitew, miałaś mniej szczęścia. Kosa okazała się zabójczą bronią i z ranną łapą musiałaś na moment się wycofać, by nie stracić wszystkich nóg od sieknięcia długą i ostrą bronią.

Drwal –1, Kiti -1
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline