Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2013, 07:51   #12
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Mam już 4 KP. Tak jak się tego obawiałem, rekrutacja idzie dość szybko. Dla mnie zawsze pozostaje problem wyboru tych "dobrych" postaci i "dobrych" graczy, bo jest to niewątpliwie zadanie bardzo trudne i niewdzięczne.

Od czwartku zacznę robić podsumowania, kto wysłał KP i mniej więcej z jaką koncepcją. Jak to mam w zwyczaju. Na razie dziękuję ca ciepłe słowa i przypominam też, że mam jeszcze rekrutacje dodatkową do "Czasu Horroru" dla 1-2 osób (kilka wątków pod tą rekrutacją - dokładnie tutaj http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...dodatkowa.html
Tam też serdecznie zapraszam. Sesja jest gdzieś tak w połowie dopiero, więc zgłaszający się bohater jeszcze ma sporo do przeżycia.
 
Armiel jest offline