Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2013, 15:28   #5
Bachal
 
Bachal's Avatar
 
Reputacja: 1 Bachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputacjęBachal ma wspaniałą reputację
Jeżeli pozwolicie, ja jako gracz ustosunkuję się do Twojego drugiego pytania. Według mnie jest to pomysł dobry, gdyż władca spersonifikowany jest potrzebny i jest to zdecydowanie wygodniejsze i ciekawsze w pisaniu na ten temat, czyt. tworzeniu rozgrywki. Jeżeli chodzi o mnie, to ciesze się na samą myśl, że w moim królestwie władcą może zostać raz agresor, a raz flegmatyk, to rodzi ciekawe stosunki międzynarodowe, ułożyłes sie z jednym królem, a teraz jego syn ma Cię w nosie. Ale każdy zrobi jak uważa, a ja podpiszę się pod każdym pomysłem i rozwiązaniem MG. Rzekłem!

PS. A co za problem zniszczyć cywilizację ;p? Spalić, zalać magmą, planetoida, dżuma, kobieta u władzy (wiem kiepski żart) i już po problemie.

PS2. Oczywiście cuda nie dawałyby profitów takich jak wygrana co było w Empire Earth czy coś tam. To po prostu cud, z którego naród jest dumny i tyle. To moje widzenie.
 
Bachal jest offline