Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2013, 01:37   #4
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Sorry, że nie się odzywałem, ale byłem zajęty przez ostatnie parę dni. Właśnie piszę posta i pewnie jutro go wrzucę. Tymczasem, xeper, mógłbyś mi rzucić na plotkowanie? Chcę się dowiedzieć, kim jest ten Mendosa i gdzie można go znaleźć. Napisz mi, czego się dowiedziałem (chyba że się nie dowiedziałem) tu albo w PW, a ja to wkomponuję w swojego posta. uday, jeśli jeszcze nie zacząłeś pisać, to poczekaj na mojego posta, okej?

Jeśli chodzi o ilość graczy, to już o tym kiedyś rozmawialiśmy, autorskie mają problemy ze znalezieniem chętnych. Przynajmniej jest jeden, więc nie będzie solówki. A jeśli chcesz pewnego sukcesu, to następną rekrutację napisz tak: "Łooo, ale mam pomysła, słuchajcie, jest taki świat i możecie w nim robić, co chcecie, i na przykład, jakby, jak chcecie, to możecie mieć własne państwo, i sami sobie wymyślacie rasę..." -- i może dodaj do tego jeszcze jakiś super-high-concept, na przykład przeciwnikami będą stworzenia przybywające z krainy snu, które są odbiciami koszmarów bohaterów graczy. I zrób PvP.

Chociaż, tak z drugiej strony, w mordę, Rusanamani są popularni. Może coś w klimatach Baśni Tysiąca i Jednej Nocy przykułoby większą uwagę.

Podobają mi się avki.
 
Yzurmir jest offline