Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2013, 13:26   #367
-2-
 
Reputacja: 1 -2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie-2- jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gentlemen,
wiem, że dopiero zrestartowaliśmy, ale trzeba ogarniać.
Nie ogarnąłem w przypadku AVdera i Arvelusa pewnej kwestii którą chciałem in-post, ale nie przewidziałem że jeżeli uzależnię to od odpisywania Dartha, to może być różnie.
Również przepraszam Syskę za wolne odpisywanie z mojej strony.
Ani słowa na MadWolfa, który zawsze jest top-notch.

Reszta, goddamnit! Go go go! Czas (również dla trzech powyższych Imperialnych, choć przez mój nieogar Avder i Arv mogą skipnąć kolejkę jeśli sobie życzą) do soboty 23.59, potem standardowo skipujemy tych co nie odpisali.

Nie żebym bardzo chciał cisnąć, bo sami mnie znacie, ale chciałbym wrócić do naszej dyscypliny, która trwała pierwsze 1,5 roku sesji.
 
-2- jest offline