Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2013, 15:13   #7
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Okej, post jest raczej długi, ale to tylko tym razem. Chociaż postanowiłem wyciąć jedną rzecz, która prawdopodobnie pojawi się w następnej kolejce.

Uday, jeśli twój bohater wrócił przed Halleksem (albo nie wychodził), to opisz, że do domu wchodzi Hallex wraz z kobietą oraz młodą dziewczyną i chłopcem. Jeśli wrócił później, to napisz, że ich zastajesz. Tak czy siak, opisz, że są już w domu, bo ja to sobie darowałem. Hallex podzieli się tym, czego się dowiedział. Jakbyś chciał przeprowadzić jakąś rozmowę, to załóż doka albo pisz PW.

(Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda Hallex, to opisane jest to TUTAJ. Julia i dzieci -- nie wiadomo, choć ja wyobrażam sobie dwie Julie jako rude, a chłopca jako bruneta. Z jakiegoś powodu. Nie wiem. Czy byli w ogóle rudzi Rzymianie?)

Xeper, dwie rzeczy, które mogłem źle opisać, bo zgadywałem, jak wygląda sytuacja: pałac Trejanusa/siedziba rządu oraz czy uprawiane jest niewolnictwo. W razie czego mogę to poprawić, więc jak coś jest nie tak, to pisz.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 12-06-2013 o 15:19.
Yzurmir jest offline