Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2013, 16:59   #4
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Dzięki Grek za dobrą reklamę

Nie ma co ludzi na siłę zmuszać. Sesja jest trudna, opiera się na bardzo trudnych tematach zarówno moralnych jak i dotyka spraw niezwykle dla większości Polaków skomplikowanych i bolesnych.

Poza tym z doświadczenia wiem, że rekrutacje dodatkowe są mniej atrakcyjne. Nowy gracz musi się "wbijać" w przygodę, może czuć się "na doczepkę" a nie pełnowartościowym bohaterem opowieści. To zrozumiałe.

Zachęcam jednak do spróbowania swoich sił. Sesja jest w połowie - czyli do jej końca zostało z dobrych 20-25 kolejek. To więcej, niż w przypadku niejednej sesji na LI, więc gra nie byłaby "na tydzień" czy "na miesiąc". A w przygodzie jest właśnie taki moment, w którym "nowy gracz" lub "nowi gracze" bez trudu wejdą do opowieści na tych samych zasadach, co "starzy gracze".

W każdym razie ja sobie czekam cierpliwie i prowadzę zabawę dalej. Jak uznam, że sesja wyszła już z momentu, w którym dołączenie nowego bohatera jest jeszcze możliwe po prostu zamknę tą rekrutację. Na razie mam jednak nadzieję na to, że ktoś odważy się i stworzy KP.
 
Armiel jest offline