Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2013, 18:37   #11
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Julia i dzieci -- nie wiadomo, choć ja wyobrażam sobie dwie Julie jako rude, a chłopca jako bruneta. Z jakiegoś powodu. Nie wiem. Czy byli w ogóle rudzi Rzymianie?)
W końcu to są Twoi NPCe, więc możesz sobie ich sam ukształtować. Skoro chcesz rudych, to niech będą.


Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Xeper, dwie rzeczy, które mogłem źle opisać, bo zgadywałem, jak wygląda sytuacja: pałac Trejanusa/siedziba rządu oraz czy uprawiane jest niewolnictwo. W razie czego mogę to poprawić, więc jak coś jest nie tak, to pisz.
Niewolnictwo jak najbardziej TAK, nawet bardziej niż przed Apokalipsą. Pałac Trejanusa też ok.

A tak w ogóle, to myślę o stworzeniu tematu w Autorskich i opisywaniu wszystkiego po kolei. Może takie coś zachęci ludzi.
 
xeper jest offline