Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2013, 00:55   #10
harry_p
 
Reputacja: 1 harry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputację
Witam.
W moim wykonaniu początek może być z lekka flegmatyczny, bo w zasadzie ja wczoraj zacząłem urlop i do czwartku następnego mogę być lekko rozkojarzony.
Co do pytań MG

Ja bym był za tym by spotkać co nieco innych istot rozumnych czy to w formie cywilizacji czy też małych plemion. W zależności od nastawienia można by z nimi wojować asymilować.
Z magią… No trudna sprawa… Naprwde szerokie pole do popisu. Chociaż według mnie można by potraktować ją, jako naukę lub „wynalazek” z własnym drzewkiem rozwoju lub jako wybór w ścieżkę rozwoju albo cywilizacja idzie w mechanikę i naukę albo w magię.
Początki gry zawsze wydawały mi się dość dynamiczne, więc chyba moża by pierwszą turę skrócić albo po prostu zrobić ją niezwykle obszerną w wydarzenia.
Natomiast co do tak dalece posuniętej personalizacji władcy może rozwiązanie z „Eurpy Uniwersalis” Gdzie władca miał poziomy umiejętności Administracja, Wojsko, Dyplomacja. W skali od 1 do 10 po prostu oznaczało by to prawdopodobieństwo powodzenia jakiejś akcji.
 
harry_p jest offline