Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2013, 12:57   #3
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Szczerze mówiąc to pomimo iż fanem bitewniaka jestem sporym, to dotąd rozegrałem nie za wiele realnych bitew Także nie miałem specjalnej styczności z Forge Word wcześniej. 6tą edycję wybrałem bo z tego co wiem jest w niej dużo większy nacisk na walkę dystansową, a przy mojej ulubionej rasie (tau) ma to spore znaczenie, osobiście grałem jednak głównie w 5tą edycję, więc jeśli wolisz możemy spróbować tej .

Co do limitu to raczej nie przewiduję. Jeśli uznamy limit do iluś rund to i tak wielkość nie wydłuży specjalnie rozgrywki Także nie ma problemu. Osobiście grywałem o ile pamiętam na 1000-1200 punktów. Nie wiem czy uznasz to za małą czy dużą liczbę. Przyznam też, że grałem pewien czas temu z braku własnej armii i jeśli robił bym błędy to będę prosił o dużą wyrozumiałość Jeśli więc jesteś specem od W40k to też będę bardzo wdzięczny za wszelkie wyjaśnienia, gdybym nie każdą zasadę w pełni ogarniał.

Jeśli chodzi o samo roll20. Masz tam swobodną opcje obracania ustawiania jednostek poza siatką, skalowania, wklejania własnych tokenów z neta, także nie powinieneś mieć żadnych problemów jeśli chodzi o ustawienie jednostek.

Skoro nie miałeś styczności z owym programem to podsyłam również link do strony Oczywiście program jest online i w 100% darmowy (można dokupować tokeny i mapy robione przez twórców, ale można też swobodnie dodawać własne czy wyszukane przez wewnętrzną wyszukiwarkę, także baza jest nieograniczona)

Roll20: Web-based online virtual tabletop for all roleplaying games (RPGs)
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 13-06-2013 o 13:01.
JPCannon jest offline