Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2013, 14:01   #107
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
I ja jestem również za brzytwą Ockhama, a która również lubi znać wszystkie dostępne opcje ... żadnych udziwnień najlepiej z tym planem nocnym bo nas powybijają. Napisałem wcześniej że zająłbym pozycje w karczmie zgodnie z założeniem Bounty'iego, ale skoro dziewczyn na akcji nie ma, to i Thomas musi czynnie się przysłużyć.

Czekałem na jakiś rozkaz Ekharta powiem szczerze. Thomas sie na tego rodzaju zasadzkach nie zna i podejrzewałem że dostanie przydział... ale jak muszę sam wybrać to wybieram... obserwacja tyłów Białego Konia i garbarni Jochutza i Atzwiga. Akolita przyczai się gdzieś tak by był niewidoczny, na ile to możliwe oczywiście. Ze sobą weźmie kolację i bukłak wody, bo bez prowiantu na stacjonarce to klęska oczwista. O swoim położeniu informuje wszystkich obecnych na nocnej obserwacji.
 
VIX jest offline