Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2013, 18:50   #3
Bloodsoul
 
Bloodsoul's Avatar
 
Reputacja: 1 Bloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodze
Ahh, przypomniała mi się podstawówka i pierwsze sesje fabularne. Pewnie patrząc na to teraz z trzeciej osoby śmiałbym się wniebogłosy. Prowadziłem cały cykl tych scenariuszów dwóm ziomkom :P. Doszliśmy jakoś do 10 poziomu, to był trzeci, może czwarty scenariusz, zresztą leżą one gdzieś w zakamarkach.. i się kurzą. Dalej jestem młody, ale jako nastolatek kilka lat to jest ogromna różnica.

Niestety to tylko offtop, bo z wiadomych przyczyn zagrać nie mogę, życzę powodzenia, ale niestety trochę wątpię czy nada się on na forum, chętnie poobserwuję jak już wystartujecie.
 
Bloodsoul jest offline