Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2013, 00:02   #7
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
grałem przeciwko CSM....Fell no pain było dla moich tau niczym sztorm dla żaglówki nie miałem wielkich szans A co do Tau, od przykładowa armia już czeka:


Może jak zaleje markerami Chaotów to będę miał jakieś szanse

Przy okazji na obrazku dodałem znacznik wybuchu dla pokazu. Okazało się, że jest taki znacznik jako token zrobiony. Ogólnie poczytałem na forum, ze dużo osób już grywa w bitewniaki i roll20 jest mocno rozwijane teraz też pod tym kontem. Np. aktualnie jak widać na obrazku można swobodnie obracać jednostki, ale pojedynczo. Oczywiście można grupować jednostki, ale można nimi na razie tylko przesuwać, jednak twórcy już pracują nad dodaniem obrotu całymi oddziałami naraz Także jak dla mnie bardzo przyszłościowy pomysł i tym bardziej warto spróbować. Jeszcze będę musiał jeszcze znacznik zionięcia znaleźć jak by ktoś miał ochotę używać miotaczy ognia. Swoją drogą Wnerwik jeśli znajdziesz obrazek jakiejś super figurki to nic nie stoi na przeszkodzie byś nią grał na roll20 wrzucając obrazek jako token na serwer Tam wystarczy wczytać z dysku i już masz Na obrazku dodałem też pokaz kolejnej przydatnej funkcji jaką są podpisy tokenów. W razie gdyby nie było jasne która jednostka jest czym, można je łatwo podpisać Program ma naprawdę ogrom przydatnych funkcji. W razie problemów z obsługą też chętnie wszystko objaśnię.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline