Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2013, 20:14   #2017
Lijen
 
Reputacja: 1 Lijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputacjęLijen ma wspaniałą reputację
Dzieńdoberek, jestem Lijen i chciałbym się zagnieździć na waszym forum. ^^ Jestem kompletnym nowicjuszem, jeżeli chodzi o pbf, jak i sesje rpg, więc mam nadzieję, że znajdą się ludzie mający cierpliwość do takich laików. Mam nadzieję miło spędzić tu czas jak i poznać kilka zakręconych osób, które będą w stanie mnie znosić.
Skoro nie mogę powiedzieć o doświadczeniu w tego typu grach, to pozwolę sobie opowiedzieć trochę o swoich zainteresowaniach. Więc w skrócie: moimi ulubionymi autorami są Pratchett, Sapkowski i oczywiście Tolkien, czytałem też i bardzo polubiłem Achaję, serię o jeźdźcach smoków z Pern jak i książki pani Ursuli K. Le Guin, aktualnie czytam czwartą bodajże część Diuny. Czasem umilam też sobie czas oglądaniem anime- kilka moich ulubionych tytułów to CG, Drrr!, FMA, bakemonogatari(wraz z pochodnymi), wszelkie filmy studia Ghibli (dosłownie :3), itd. Lubię gry karciane- mtg, jungle speed, Dixit, munchkin... itd.
Znając mnie zapewne zapomniałem o czymś po przeczytaniu/obejrzeniu czegoś nie mogłem spać przez miesiąc, ale taka już moja natura.
 
Lijen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem