Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2013, 22:06   #15
Sniei
 
Sniei's Avatar
 
Reputacja: 1 Sniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znany
Drogi Sznycelek'u,

Jeśli chodzi o mechanikę to wykorzystuję swoją "własną" (zapożyczoną od GreK'a z moimi własnymi elementami) a rzuty kością są rzadkie, i nawet nie będziecie wiedzieli kiedy to robię. Jest to sesja storytelling czyli wymagam trochę wyobraźni, w miarę poprawnej polszczyzny, i umiejętności wczucia się w swoją postać, to wszystko

Świat FR (Forgotten Realms czyli Zapomnianych Krain) jest przeogromny i bardzo zgłębiony (wieloma książkami/grami). Nie wymagam jego szczegółowej znajomości bo jest to bardzo trudne. Powinieneś wiedzieć kilka rzeczy... magia jest tu wszechobecna... są smoki... broń średniowieczna... i technologia nie jest zbyt rozwinięta.

Co do podejścia graczy słabo obeznanych w tych klimatach... Nie ma sprawy! Zazdroszczę wam bo jest tyle do poznania! Nie będziesz miał żadnych problemów Proponuję, abyś nie tworzył postaci czarodzieja gdyż wymaga pewnej wiedzy (w ogóle czarodzieje jej dużo posiadają więc gracz, który też tą wiedzę ma pasował by do swojej postaci ), aczkolwiek jeśli naprawdę tego chcesz to moje gg jest na pierwszym poście (i inne sposobności kontaktu). Jak się ze mną skontaktujesz to mogę ci wiele podpowiedzieć jeśli chodzi o czarodziejów (jestem ich wielkim fanem gdyż stają się potężni gdy używają głowy ).

Jak podeślesz mi biografię z wyglądem i tymi innymi podstawowymi rzeczami w KP to ci mogę mechanikę uzupełnić. Oczywiście podeślę ci KP z powrotem i będziesz mógł sprawdzić czy ci wszystko odpowiada

Pozdrawiam,
-Sniei
(Wojtek)
 
__________________
Jakość, nie prędkość.
Sniei jest offline