Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2013, 10:54   #3
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Wydawało mi się, że pisałem o tym powyżej Proponowałem właśnie, że jak ustalimy kto z kim gra to zrobię dwie oddzielne sesje. W temacie wpiszę np "Chaos(Wnerwik) vs Tau(JPCannon)" i tak będziemy dodawać kolejne A komenty będą wspólne.

Jeśli chodzi o fabularyzowane to jak wam się podoba Nie wymagam przecież od bitewniakowców zamiłowania do rozpisywania się na temat działań ich wojsk. Chociaż fakt faktem, fajnie by się to czytało wtedy na pewno Jednak nie uważam by było to na tyle istotne by było to obowiązkowe

Offtop już wywaliłem Powiększyłem też planszę na 50x50 bo na polach wyszło, że odrobinę większa armia by się nawet nie zmieściła w polu startowym Wydaje mi się, że teraz jest w sam raz.

EDIT
Ok już zmieniłem temat tamtej sesji na nasz pojedynek z Wnerwikiem. Jak Arvelus zadeklaruje kim gra to zrobię drugi temat. Mam nadzieję, że nikt nie ma za złe takiej kolejności pojedynków.

Przypominam o podaniu nicków z roll20 żebym mógł dodać was do odpowiednich kampanii
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 15-06-2013 o 11:01.
JPCannon jest offline