Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2013, 14:17   #5
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mechanika mnie zabija. No chyba, że tak jak jest u Abiego w Pathfinderze - MG bierze na siebie prawie cały ciężar mechaniki, która służy jedynie rozstrzyganiu konfliktów, to bardzo chętnie. Póki nie muszę pamiętać miliona zasad żeby jakkolwiek móc się poruszać w sesji, to ja się piszę na epicką sesję i tworzenie legendy.
Chciałabym zagrać smokiem ... coś mi się obiło o uszy, że tam można zagrać smokiem?
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline