Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2007, 16:57   #16
Palido Hombre
 
Reputacja: 1 Palido Hombre ma wyłączoną reputację
Rudgar przemyślał to co usłyszał jeszcze raz. „6 doskonałych najemników i kilku strzelców – to z pewnością prosta robota nie będzie.” Spojrzał jeszcze raz na swych przyszłych towarzyszy podróży. „Szkoda, że nie wszyscy przeżyją tą wyprawę. Choć niektórzy mogli by wrócić do grobu...”
-Nie wiem ilu z was miało w swym życiu do czynienia z kultystami, ale mogę was zapewnić, że robota ta nie będzie spacerkiem. Jeśli to prawdziwi kultyści musicie się przygotować na najgorsze od postradania zmysłu po wieczną klątwę – dla nich śmierć nie jest karą. Lubią jak ofiary się męczą. A na dodatek Slaanesh darzy swych wiernych siłą magiczną więc przypuszczam, że sam Livriani będzie magiem. Ale tą opinię pozostawię Lorinale. Ty jesteś magiem i z pewnością wiesz o tym więcej. Ja jako wysłannik zakonny mogę wam służyć swą wiedzą o Chaosie i mą Bahnrose – ruchem dłoni zasugerował iż chodzi mu o jego młot.
-Nie wiem dlaczego macie lub nie macie zamiaru wziąć udziału w tej misji. Nie bardzo mnie to interesuje. 200 złotych koron to nie mało. Chłop w rok zarabia 9... Ja i tak ruszam, Sigmar przykazał nam zwalczać Chaos. Ale jedno jest pewne jeśli chcemy przeżyć lepiej trzymać się razem a kłótnie zostawić na potem.
Rudgar spojrzał na resztę. „Nigdy nie byłem dobry w przemowach, wolę przemawiać młotem”.
-Kto więc idzie?
 
Palido Hombre jest offline