Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2013, 17:53   #14
uday
 
uday's Avatar
 
Reputacja: 1 uday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znany
Wybaczcie, wieczór kawalerski musiałem opanowywać... Ale już wstałem po robocie i odpisałem. Od razu zaznaczam, że we wtorek mam egzamin-kobyłę, więc albo będę hiperaktywny, albo w ogóle nic

Ile kosztuje kotwiczka do liny? Nie znalazłem czegoś takiego w Twoim podręczniku. Fajnie by było też ogarnąć jakiś plan jak wygląda to domostwo. Jeśli pozwolisz to może ja z Yzrumirem sobie to ogarniemy?

Co mi potrzeba, żebym mógł w ogóle mógł zacząć wytwarzać misktury? Alembik, skraplacz, jakieś buteleczki, kolby. Pewnie za naszą wypłatę nie da rady tego dostać

Do produkcji trucizny potrzebuję niestandardowych składników. Da radę je kupić, czy trzeba będzie ubić jakieś takie monstrum?

Założyłem też doca do rozmów. https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing
 
uday jest offline