Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2013, 23:02   #19
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał uday Zobacz post
Ile kosztuje kotwiczka do liny? Nie znalazłem czegoś takiego w Twoim podręczniku. Fajnie by było też ogarnąć jakiś plan jak wygląda to domostwo. Jeśli pozwolisz to może ja z Yzrumirem sobie to ogarniemy?
Kotwiczka będzie kosztować 8. Jeśli chodzi o dom kupca, to jest to jednopiętrowy budynek o płaskim dachu, z wewnętrznym dziedzińcem. Magazyn połączony jest z domem - jest wyższy i zbudowany z drewna, ma też płaski dach, ale brak mu okien. Poza wejściem od strony domu, prowadzą do niego spore wrota. Nic innego do tych dwóch nie przylega, po obu stronach są wąskie alejki odgradzające posesję o kolejnych zabudowań.



Cytat:
Co mi potrzeba, żebym mógł w ogóle mógł zacząć wytwarzać misktury? Alembik, skraplacz, jakieś buteleczki, kolby. Pewnie za naszą wypłatę nie da rady tego dostać
Do produkcji eliksirów potrzeba aparatury laboratoryjnej. Jak na razie poza Twoim zasięgiem. Koszt pewnie 200-300.


Cytat:
Do produkcji trucizny potrzebuję niestandardowych składników. Da radę je kupić, czy trzeba będzie ubić jakieś takie monstrum?
Napisz czego Ci potrzeba, a ja podam cenę. Ale prawdopodobnie i tak na razie Cię nie stać. Można też próbować samemu szukać składników, ale raczej w mieście będzie ciężko znaleźć na przykład żywego widłogona
 
xeper jest offline