Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2013, 23:33   #21
uday
 
uday's Avatar
 
Reputacja: 1 uday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znanyuday wkrótce będzie znany
Tak, chodziło mi o "nasz" dom. Zawsze mnie jarało w RPGach jak mieliśmy bazę wypadową. Dobrze byłoby ją dostosować do naszych potrzeb Dowiedzieć się co tam mamy czy jest tam piwnica, ile i jakie pomieszczenia.

Aha, no i czy tym opukiwaniem ścian udało mi się coś znaleźć.

Szkoda... myślałem, że już coś upichcę Chyba, że Princeps będzie miał jakąś aparaturę do użyczenia.

Przy okazji zauważyłem, że eliksir pozornej śmierci ma lepsze właściwości trujące niż trucizny

Aha, jak to jest z zakupami? Klasyczny barter, czyli jak chcę kupić 10m liny i kotwiczkę to muszę rzucić coś co będzie w sumie warte 18, czy mogę kupić u jednego gościa linę i dostać resztę z tej złotej monety odpowiadającą wartością 7? No i jak działa targowanie? Dam radę wytargować niższą cenę na tą linę i kotwiczkę?
 

Ostatnio edytowane przez uday : 16-06-2013 o 00:00.
uday jest offline